Шановні відвідувачі,

     В рубриці "Фотоґрафії Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображені фотоґрафії з різноманітних визначних акцій / заходів, в яких Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР) та його члени приймали участь.

     З повагою,

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

11.12.2016

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів підчас зустрічі із головою Творчого колективу "Родина" п. Йосипом Климковичем в Празі.

2011 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники Зустрічі українських активістів в Празі,

Зліва направо: 3-ій Мґр. Олег Павлів, 4-та Галина Андрейців, 5-ий (стоїть) Михайло Топоров, 6-ий Богдан Райчинець та 7-ма Ольга Мандова.

2013 р.

Джерело: Українська Ініціатива в Чеській Республіці

Учасники Зустрічі українських громадських організацій в Посольстві України в Чеській Республіці за участі керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва.

2014 р.

Джерело: Посольство України в Чеській Республіці

Учасники презентації книги "Na trnitých cestách života a tvorby" (укр. "На тернистих шляхах життя та творчості") чеського дисидента Франтішка Каутмана в Національній бібліотеці Чеської Республіки за участі керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Національна бібліотека Чеської Республіки

Учасники вручення Премії Рудольфа Медека архіваріусам Національного архіву Чеської Республіки п. Марті Дандовій і п. Раїсі Махатковій в Національній бібліотеці Чеської Республіки за участі керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Національна бібліотека Чеської Республіки

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів із закарпатським письменником Мирославом Дочинцем біля Національної експозиції "Український дім" підчас зустрічі з нагоди проведення 21 Міжнародної книжкової ярмарки і літературного фестивалю Світ книги Прага (Book World Prague).

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів підчас зустрічі із завідувачем Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв п. Зеновією Філіпчук в ареалі Національної бібліотеки Чеської Республіки.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники ІІІ Міжнародної наукової конференції "Україністика -- минуле, сучасне, майбутнє" в Масариковому Університеті в Брні за участі керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів з науковим співробітником Національного архіву Чеської Республіки д-ром Ленкою Клочковою підчас зустрічі в її робочому кабінеті в Національному архіві Чеської Республіки.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олег Павлів

 

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів з директором Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького п. Ігорем Кожаном в Якубській галереї в Празі підчас зустрічі з нагоди виставки картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів з Почесними членами Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) і меценатами п. Наталією Касáновою та п. Камілом Касаном (громадянином Словацької Республіки) в Якубській галереї в Празі підчас виставки картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів з Акад. Проф. Др. Миколою Мушинкою в Якубській галереї в Празі підчас зустрічі з нагоди передачі картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки Національному музею у Львові імені Андрея Шептицького.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва 

Почесні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) підчас відвідин Українського Вільного Університету в Мюнхені (ФРН).

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів підчас відвідин Українського Вільного Університету в Мюнхені (ФРН).

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) із добровольцем із Тактичної групи "Білорусь" із позивним "Зубр" в літературній кав'ярні в Празі.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Святкування 10-ї річниці заснування та діяльності Творчого колективу "Родина" в Празі (Чеська Республіка) за участі керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва (сидить в 2-му ряді в центрі).

2017 р.

Джерело: Творчий колектив "Родина"

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів з українською співачкою та бандуристкою Світланою Ніконоровою підчас творчої зустрічі з нагоди святкування 10-ї річниці заснування та діяльності Творчого колективу "Родина" в Празі (Чеська Республіка).

2017 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів підчас зустрічі в Празі з Генеральним директором Міжнародної неурядової орґанізації "Координаційний ресурсний центр" Олександром Петренком за участі братів Мартинців та голови Творчого колективу "Родина" Йосипом Климковичем.

2018 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018