Шановні відвідувачі,

     В рубриці "Фотоґрафії Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображені фотоґрафії з різноманітних визначних акцій / заходів, в яких Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР) та його члени приймали участь.

     З повагою,

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

11.12.2016

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павлів із головою Творчого колективу "Родина" Йосипом Климковичем в Празі.

2011 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники Зустрічі українських активістів в Празі (зліва направо: 3-ій Мґр. Олег Павлів, 4-та Галина Андрейців, 5-ий (стоїть) Михайло Топоров, 6-ий Богдан Райчинець та 7-ма Ольга Мандова.

2013 р.

Джерело: Українська Ініціатива в Чеській Республіці

Учасники Зустрічі українських громадських організацій в Посольстві України в Чеській Республіці за участі голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва.

2014 р.

Джерело: Посольство України в Чеській Республіці

Учасники презентації книги "Na trnitých cestách života a tvorby" (укр. "На тернистих шляхах життя та творчості") чеського дисидента Франтішка Каутмана в Національній бібліотеці Чеської Республіки за участі голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Національна бібліотека Чеської Республіки

Учасники вручення Премії Рудольфа Медека архіваріусам Національного архіву Чеської Республіки Марті Дандовій і Раїсі Махатковій в Національній бібліотеці Чеської Республіки за участі голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Національна бібліотека Чеської Республіки

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павліва із закарпатським письменником та лауреатом Премії ім. Т. Шевченка Мирославом Дочинцем біля Національної експозиції "Український дім" підчас проведення 21 Міжнародної книжкової ярмарки і літературного фестивалю "Світ книги Прага" ("Book World Prague").

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павліва із завідувачем Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв Зеновією Філіпчук в ареалі Національної бібліотеки Чеської Республіки.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники ІІІ Міжнародної наукової конференції "Україністика -- минуле, сучасне, майбутнє" в Масариковому Університеті в Брні за участі голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павлів з науковим співробітником Національного архіву Чеської Республіки д-ром Ленкою Клочковою в її робочому кабінеті в Національному архіві Чеської Республіки.

2015 р.

Джерело: Архів Мґр. Олег Павлів

 

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павліва з директором Національного музею ім. Андрея Шептицького Ігорем Кожаном в Якубській галереї в Празі в рамках виставки картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Голова Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павлів з Почесними членами Т-ва "ОЗУ" в Празі (ЧР) Наталією Касáновою та Камілом Касаном (громадянином Словаччини) в Якубській галереї в Празі в рамках виставки картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва з Проф. Миколою Мушинкою в Якубській галереї в Празі в рамках передачі картин Олекси Новаківського із колекції Проф. Миколи Мушинки Національному музею ім. Андрея Шептицького.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва 

Почесні члени Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) підчас відвідин Українського Вільного Університету в Мюнхені (ФРН).

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Голова Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олег Павлів підчас відвідин Українського Вільного Університету в Мюнхені (ФРН).

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) із добровольцем Тактичної групи "Білорусь" із позивним "Зубр" в Празі.

2016 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Святкування Х річниці заснування та діяльності Творчого колективу "Родина" в Празі за участі голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва.

2017 р.

Джерело: Творчий колектив "Родина"

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва із житомирською співачкою та бандуристкою Світланою Ніконоровою в рамках святкування Х річниці заснування та діяльності Творчого колективу "Родина" в Празі.

2017 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва із білоруським письменником та лауреатом Премії ім. Є. Гедройця Максимом Щуром в Празі.

2017 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва із головою Української ініціативи в Чеській Республіці Віктором Райчинцем в офісі УІЧР.

2017 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Зустріч голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва із генеральним директором Міжнародної неурядової орґанізації "Координаційний ресурсний центр" Мґр. Олександром Петренком за участі братів Ярослава Мартинця та Мґр. Олекси Мартинця і голови Творчого колективу "Родина" Йосипа Климковича в Празі.

2018 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники презентації книги голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва "Зродився він Великої години" в Музеї історії міста Болехова ім. Романа Скворія за участі Почесної голови Союзу українок Болехова Лариси Дармохвал, Богдана Капка, Почесного члена Т-ва "ОЗУ" в Празі (ЧР) Наталії Касанової (з дому Попович) та ін.

2018 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Учасники презентації книги голови Товариства "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) Мґр. Олега Павліва "Душа" в Домі національних меншин в Празі за участі наукового співробітника Академії наук Чеської Республіки д-ра Олександра Кучерака та його дружини Марії, виконавчого директора Міжнародної неурядової орґанізації "Координаційний ресурсний центр" Мґр. Олекси Мартинця і його брата Ярослава Мартинця та письменниці-дебютантки Тетяни Корпан.

2018 р.

Джерело: Архів Мґр. Олега Павліва

Голова Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

З 2019-го року головний редактор чесько-українського літературного часопису "Мандрівник".

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор, упорядник та перекладач з чеської на українську мову книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.) та "Душа" (2018 р.).

Дипломант Премії ім. Волиняків-Швабінських при Фундації УВУ (м. Нью-Йорк, США).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2019