КОНЦЕПЦІЯ

Культурно-просвітницьке Товариство "Опір Західної України" в Празі (Чеська Республіка) засноване з ініціативи його сталого від 2013-го року керівника (очільника) Мґр. Олега Павліва з метою збереження та популяризації української історії, культури і літератури в Україні, Європі та в цілому світі загалом, в Чеській Республіці передусім.

АБРЕВІАТУРА

Для абревіатури ми використовуємо стислу назву Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР)

СТАТУТ

Загальні положення:

 

Тимчасовими, постійними та почесними членами Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) можуть стати громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які досягли 18-річного віку, які не мають судимості і не є членами політичних партій в Україні, в Чеській Республіці, як і в будь-якій іншій країні світу і які володіють хоча б однією з перелічених мов: українська, білоруська, російська, чеська, словацька, польська.

Рішення про тимчасове та постійне членство в Товаристві "ОЗУ" в Празі (ЧР) приймається шляхом голосування та обговорення Виконавчим комітетом (до складу якого входять почесні члени та керівник) нашої організації і підлягає розгляду в граничні терміни (60 робочих днів) від дня подання Заявки на членство у Товаристві "ОЗУ" в Празі (ЧР).

 

Права тимчасового, постійного та почесного члена Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР):

 

Тимчасовий, постійний та почесний член Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) має право:

 

1) приймати участь в З'їздах і Конференціях Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР);

2) друкуватися на сторінках веб-сайту та в ювілейних Пам'ятках Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) (за умови рецензування матеріалу Виконавчим комітетом нашої організації);

3) бути інформованим відносно актуальних подій в осередку Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР);

4) опісля 3-річного безперервного перебування постійним членом Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) подавати Заявку на кандидата в почесні члени нашої організації;

5) в будь-який момент, опісля заповнення письмової Заявки про вибуття з Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) полишити лави нашої організації.

6) друкуватися на веб-сторінках і в ювілейних Пам'ятках Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) наступними мовами: українською, білоруською, російською, чеською, словацькою та польською.

7) друкуватися на шпальтах періодичних видань, наукових збірників, монографій, альманахів тощо із зазначенням своєї приналежності до Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) за умови пересилки нашій організації в друкованій (сканованій) формі примірника (або відбитка) опублікованої праці (із електронною або бібліографічною ссилкою (в залежності від способу публікації матеріалу)).

8) Надавати на розгляд Виконавчого комітету Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) свої рекомендації та пропозиції в контексті діяльності нашої організації.

 

Обов'язки тимчасового, постійного та почесного члена Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР):

 

До обов'язків тимчасового, постійного та почесного члена Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) входять:

 

1) Тимчасовий, постійний та почесний член Товариства "ОЗУ" в Празі повинен дотримуватися засад конфіденційності, якщо такі в той чи інший період діяльності нашої організації виникають і не підлягають публічному розголошенню (про що члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) заздалегідь можуть бути проінформовані в письмовій формі шляхом повідомлення електронною поштою або шляхом пересилки інформації на поштову адресу члена нашої організації);

2) Тимчасовий та постійний член Товариства "ОЗУ" в Празі повинен щорічно і своєчасно сплачувати членські внески, щоб залишатись постійним членом Товариства "ОЗУ" в Празі та (для членів нашої організації в Україні) щорічно приймати участь в інаугурації по-врученню членського посвідчення та членського значка кандидату в постійні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР).

 

Права Виконавчого комітету Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР):

 

Виконавчий комітет Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) користується правом:

 

1) Виконавчий комітет Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) має право відхиляти матеріали для публікації на сторінках веб-сайту та в ювілейних пам'ятках нашої організації, якщо вони не є тематичними і не створюють відповідної платформи для прокламації Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) та національно-культурних цінностей України;

2) Виконавчий комітет Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) має право вилучити тимчасового, постійного та почесного члена з лав нашої організації за порушення Статуту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) та у випадку тимчасового або повного припинення діяльності нашої організації.

ПОСВІДЧЕННЯ

Усі постійні та почесні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) отримують для ідентифікації і приналежності до нашої організації посвідчення відповідного зразка.

ЗНАЧОК

Усі постійні та почесні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) отримують до посвідчення встановленого зразка теж відповідний значок, який згідно статуту нашої організації в рамках співпраці з нами слід вдягати підчас різноманітних масових, культурних і т.п. заходах, акціях тощо.

ЧЛЕНСТВО

Для того, щоб стати постійним членом Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР), необхідно ознайомитись із статутом нашої організації та заповнивши відповідну Заявку на членство у Товаристві "ОЗУ" в Празі (ЧР) (Зразок Заявки для заповнення можна скачати на нашому веб-сайті) її необхідно надіслати на поштову адресу (або у відсканованому вигляді на електронну адресу) нашої організації для узгодження.

Опісля узгодження Ви станете тимчасовим членом Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) до моменту отримання Вами від нашої організації членського посвідчення та членського значка, після чого Ви станете постійним членом Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) за умови, якщо щорічно будете сплачувати членські внески, необхідні для виготовлення посвідчення, значка тощо (з цінником членського внеску на 2017 рік можна ознайомитися на сторінках веб-сайту нашої організації).

Обирають тимчасових та постійних членів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) почесні члени та керівник нашої організації.

Оскільки штаб-квартира Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) знаходиться в Чеській Республіці, керівник (або повірені ним члени) нашої організації раз в рік здійснює виїзд в Україну для інаугурації тимчасових членів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) в постійні і вручення їм посвідчень та значків. Зустріч відбувається в м. Івано-Франківську і про її проведення кандидати в постійні члени нашої організації повідомляються заздалегідь.

Інаугурація тимчасових членів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) в постійних членів, які проживають в Чехії не проводиться і їм посвідчення та значок надсилається поштою (рекомендованим листом), і відповідно цій обставині цінник членського внеску для кандидатів в постійні члени нашої організації, які проживають в Чеській Республіці дорожчий, оскільки включає в себе погашення витрат за поштову пересилку.

ЗАЯВКА НА ЧЛЕНСТВО У ТОВАРИСТВІ "ОЗУ" В ПРАЗІ (ЧР)

ЗАЯВКА ПРО ВИБУТТЯ З ТОВАРИСТВА "ОЗУ" В ПРАЗІ (ЧР)

ЦІННИК ЧЛЕНСЬКОГО ВНЕСКУ НА 2018 РІК

Ціна членського внеску для кандидатів в постійні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) в Україні:

100 гривень

 

Ціна членського внеску для кандидатів в постійні члени Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) в Чеській Республіці:

200 крон

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018