ПРИВАТНА БІБЛІОТЕКА ОЛЕГА ПАВЛІВА ІМ. ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ

 

     Приватна інституція, заснована Мґр. Олег Павлівом в 2004 році, метою якої є збереження та популяризація слов'янської літератури, української передусім. Приватна бібліотека станом на 2018-ий рік диспонує 10 000 книг, а також унікальними виданнями Спеціальних збірок Приватної бібліотеки Олега Павліва ім. Григорія Сковороди.

СІМЕЙНИЙ АРХІВ РОДИНИ БОЙДУНИКІВ ІМ. ДАРІЇ ПОПОВИЧ (БОЙДУНИК)

 

     Приватна інституція, заснована Дарією Попович (Бойдуник) (1925-2014), яка перед смертю передала свої повноваження власника Мґр. Олегу Павліву, метою якої є збереження та відновлення, крізь призму архівних матеріалів і документів, пам'яті та честі родини Бойдуників із Долинщини (Івано-Франківська обл.). Сімейний архів родини Бойдуників ім. Дарії Попович (Бойдуник) станом на 2017-ий рік диспонує унікальними збірками архівних матеріалів Андрія Штеня, Теодора Бойдуника, Василя Бойдуника та Інж. Осипа Бойдуника і їхніх сімей.

ФУНДАЦІЯ РОДИНИ БОЙДУНИКІВ ІМ. ІНЖ. ОСИПА БОЙДУНИКА

 

     Приватна інституція, заснована з ініціативи Мґр. Олега Павліва при Товаристві "ОЗУ" в Празі (ЧР) в 2015-му році, метою якої є відновлення правдивої історії життя й діяльності Інж. Осипа Бойдуника та членів УВО, ОУН (м) і ОУН (б), історії життя й діяльності членів УПА зокрема. В 2015-му році приватна інституція виділила кошти (в розмірі 1000 гривень) Івано-Франківському міському об'єднанню Всеукраїнського товариства "Просвіта" ім. Тараса Шевченка для проведення спільного з Фунданцією родини Бойдуників ім. Інж. Осипа Бойдуника ХV-го туру -- "Історія і "Просвіта" конкурсу творчих робіт "Історія діяльності ОУН-УПА в теренах Івано-Франківської області 1940-1950 років". Виділені кошти повинні були бути видані переможцям конкурсу у розмірі: 1 місце -- 500 гривень, 2 місце -- 300 гривень та 3 місце -- 200 гривень відповідно.

      З невідомих для керівництва Фундації родини Бойдуників ім. Інж. Осипа Бойдуника керівництво ІФ МО ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка відмовилося від наданої благодійної допомоги для конкурсу з метою підтримки творчої молоді і продовжило проводити конкурс із врученням грамот та подяк, але без грошової заохочувальної винагороди.

АРХІВ МҐР. ОЛЕГА ПАВЛІВА

 

     Заснований Мґр. Олегом Павлівом в 2016-му році і укомплектований матеріалами і документами архів т. з. "Другої хвилі", "Третьої хвилі" та "Четвертої хвилі" української еміґрації в Чеській Республіці опісля довготривалої наукової та літературної праці Мґр. Олега Павліва в Чехії та пов'язаних з нею діаспорних осередків в північній Америці.

      Архів Мґр. Олега Павліва розрахований на широкий загал зацікавлених вчених і дослідників.

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018