Шановні відвідувачі,

    У рубриці "Накази Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображена накази Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) про нагородження Товариством "ОЗУ" в Празі (ЧР) подяками та грамотами  представників громадських орґанізацій, редакцій, музеїв, архівів та бібліотек в Україні і закордоном.

     Списки наказів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) в справі нагородження грамотами та подяками Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) ведуться з 2017-го року.

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

28.11.2017

Наказ Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) № 1/17 в справі нагородження подякою голову Творчого колективу "Родина" п. Йосипа Климковича

Наказ Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) № 2/17 в справі нагородження подякою голову Творчого колективу "Джерело" п. Дарію Любачівську

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018