Шановні відвідувачі,

    У рубриці "Нагороджені грамотами та подяками Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображені фотоґрафії представників громадських організацій, редакцій, музеїв, архівів та бібліотек, які були нагороджені грамотами та подяками Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР).

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

28.11.2017

Нагороджений грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) редактор бюлетеня Згуртування "Пагоня" "Вісті й Повідомлення" п. Марат Клакоцкі

м. Нью-Йорк (США), 2015-й рік

Нагороджений грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) голова Творчого колективу "Родина" п. Йосип Климкович

м. Прага (Чеська Республіка), 2016-й рік

Нагороджена грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) завідувач Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв п. Зеновія Філіпчук

м. Львів, 2015-й рік

Голова Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

З 2019-го року головний редактор чесько-українського літературного часопису "Мандрівник".

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор, упорядник та перекладач з чеської на українську мову книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.) та "Душа" (2018 р.).

Дипломант Премії ім. Волиняків-Швабінських при Фундації УВУ (м. Нью-Йорк, США).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2019