Шановні відвідувачі,

    У рубриці "Нагороджені грамотами та подяками Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображені фотоґрафії представників громадських організацій, редакцій, музеїв, архівів та бібліотек, які були нагороджені грамотами та подяками Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР).

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

28.11.2017

Нагороджений грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) редактор бюлетеня Згуртування "Пагоня" "Вісті й Повідомлення" п. Марат Клакоцкі

м. Нью-Йорк (США), 2015-й рік

Нагороджений грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) голова Творчого колективу "Родина" п. Йосип Климкович

м. Прага (Чеська Республіка), 2016-й рік

Нагороджена грамотою Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) завідувач Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв п. Зеновія Філіпчук

м. Львів, 2015-й рік

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018