Шановні відвідувачі,

    У співпраці Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР), Архіву Мґр. Олега Павліва та Приватної бібліотеки Олега Павліва ім. Григорія Сковороди у рубриці "Віртуальні виставки Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" періодично проводитимуться віртуальні виставки на різноманітну тематику, присвячені передусім українській історії, культурі та літературі.

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

17.12.2017 

Віртуальна виставка "Історія діяльності Творчого колективу "Родина" в фотоґрафіях"

Фото № 1: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович із чернівецькою артисткою Ольгою Добрянською (2010-ті рр.)

 

Фото № 2: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович підчас відкриття пам'ятника Тарасу Шевченка в Празі (Чеська Республіка) за участі президента України Віктора Ющенка (2009 р.)

 

Фото № 3: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович із артисткою Іриною Федишин (2010-ті рр.)

 

Фото № 4: Поїздка делеґації української діаспори в Чеській Республіці за участі Творчого колективу "Родина" в Мюнхен (ФРН)

 

Фото № 5: Мітинг української та білоруської діаспори в Чеській Республіці за участі Творчого колективу "Родина" проти анексії АР Крим та війни на сході України (2014 р.)

 

Фото № 6: Відвідини Творчим колективом "Родина" могили доньки Степана Бандери в Мюнхені (ФРН) (2010-ті рр.)

 

Фото № 7: Зустріч голови Творчого колективу "Родина" Йосипа Климковича із завідувачем Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв Зеновією Філіпчук в приміщенні Народного музею Тараса Шевченка Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв (2009 р.)

 

Фото № 8: "Вертепно дійство" Творчого колективу "Родина" в Празі (Чеська Республіка) (2010-ті рр.)

 

Фото № 9: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович зі своїм колективом (2000-ні рр.)

 

Фото № 10: Концерт Творчого колективу "Родина", приурочений до Дня незалежності України за участі Інтернаціональної федерації "Бойовий гопак" та відомих українських артистів Вікторії Ватащук і Василя Михалевича за участі консула Посольства України в Чеській Республіці (2010-ті рр.)

Віртуальна виставка "Пірографія голови Творчого колективу "Родина" Йосипа Климковича"

Віртуальна виставка "Українська філателія УНР, ЗУНР, УРСР та Закарпатської України 1918-45-х рр. із фондів та колекцій Архіву Мґр. Олега Павліва"

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018