Шановні відвідувачі,

    У співпраці Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР), Архіву Мґр. Олега Павліва та Приватної бібліотеки Олега Павліва ім. Григорія Сковороди у рубриці "Віртуальні виставки Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" періодично проводитимуться віртуальні виставки на різноманітну тематику, присвячені передусім українській історії, культурі та літературі.

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

17.12.2017 

Віртуальна виставка "Історія діяльності Творчого колективу "Родина" в фотоґрафіях"

Фото № 1: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович із чернівецькою артисткою Ольгою Добрянською (2010-ті рр.)

 

Фото № 2: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович підчас відкриття пам'ятника Тарасу Шевченка в Празі (Чеська Республіка) за участі президента України Віктора Ющенка (2009 р.)

 

Фото № 3: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович із артисткою Іриною Федишин (2010-ті рр.)

 

Фото № 4: Поїздка делеґації української діаспори в Чеській Республіці за участі Творчого колективу "Родина" в Мюнхен (ФРН)

 

Фото № 5: Мітинг української та білоруської діаспори в Чеській Республіці за участі Творчого колективу "Родина" проти анексії АР Крим та війни на сході України (2014 р.)

 

Фото № 6: Відвідини Творчим колективом "Родина" могили доньки Степана Бандери в Мюнхені (ФРН) (2010-ті рр.)

 

Фото № 7: Зустріч голови Творчого колективу "Родина" Йосипа Климковича із завідувачем Народного музею Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв Зеновією Філіпчук в приміщенні Народного музею Тараса Шевченка Тараса Шевченка Львівського палацу мистецтв (2009 р.)

 

Фото № 8: "Вертепно дійство" Творчого колективу "Родина" в Празі (Чеська Республіка) (2010-ті рр.)

 

Фото № 9: Голова Творчого колективу "Родина" Йосип Климкович зі своїм колективом (2000-ні рр.)

 

Фото № 10: Концерт Творчого колективу "Родина", приурочений до Дня незалежності України за участі Інтернаціональної федерації "Бойовий гопак" та відомих українських артистів Вікторії Ватащук і Василя Михалевича за участі консула Посольства України в Чеській Республіці (2010-ті рр.)

Віртуальна виставка "Пірографія голови Творчого колективу "Родина" Йосипа Климковича"

Віртуальна виставка "Українська філателія УНР, ЗУНР, УРСР та Закарпатської України 1918-45-х рр. із фондів та колекцій Архіву Мґр. Олега Павліва"

Голова Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

З 2019-го року головний редактор чесько-українського літературного часопису "Мандрівник".

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор, упорядник та перекладач з чеської на українську мову книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.) та "Душа" (2018 р.).

Дипломант Премії ім. Волиняків-Швабінських при Фундації УВУ (м. Нью-Йорк, США).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2019