Шановні відвідувачі,

     У рубриці "Благодійність Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)" відображена інформація про внесок Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) у розвиток та відбудову монументального мистецтва України.

     З повагою,

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

11.12.2016

Відкрита з ініціативи та на кошти керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва в 2016 році в м. Долина Івано-Франківської обл. меморіальна дошка, присвячена директору Аматорського драматичного гуртка ім. І.Я. Франка в Долині, народному діячу і просвітянину пану Андрію Штеню.

Відкрита з ініціативи та на кошти керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва в 2015 році в с. Оболоння Долинського р-ну Івано-Франківської обл. меморіальна дошка, присвячена засновниці Сімейного архіву родини Бойдуників ім. Дарії Попович (Бойдуник) пані Дарії Попович (Бойдуник).

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018