Шановні відвідувачі,

     У рубриці "Афіші Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) відображені афіші (які вже стали історією) з виставок, презентацій та урочистих відкриттів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) та його партнерів (Приватної бібліотеки Олега Павліва ім. Григорія Сковороди, Сімейного архіву родини Бойдуників ім. Дарії Попович (Бойдуник) та Архіву Мґр. Олега Павліва), а також афіші персональних виставок, презентацій та урочистих відкриттів керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва. 

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

2.2.2018

Голова Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор, упорядник та перекладач з чеської на українську мову книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.) та "Душа" (2018 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018