Шановні відвідувачі,

     У рубриці "Афіші Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) відображені афіші (які вже стали історією) з виставок, презентацій та урочистих відкриттів Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) та його партнерів (Приватної бібліотеки Олега Павліва ім. Григорія Сковороди, Сімейного архіву родини Бойдуників ім. Дарії Попович (Бойдуник) та Архіву Мґр. Олега Павліва), а також афіші персональних виставок, презентацій та урочистих відкриттів керівника Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олега Павліва. 

     З повагою,

 

Секретаріат Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР)

2.2.2018

Керівник Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) Мґр. Олег Павлів народився в приміських околицях міста Долина Івано-Франківської області 5 лютого 1991 року.

Вищу освіту (бакалавра соціології з відзнакою та маґістра соціології з відзнакою) здобув в НПУ ім. М.П. Драгоманова (м. Київ, роки абсолвенції 2012-2013) та в Карловому Університеті (м. Прага, роки абсолвенції 2014-2015).

Працював журналістом культурно-політичного журналу для українців в Чеській Республіці "Пороги" і науковим співробітником Національної бібліотеки Чеської Республіки -- Слов'янської бібліотеки.

Член ВУТ "Просвіта" ім. Т. Шевченка, Спілки чеських бібліофілів, Союзу чеських філателістів та ін.

Автор та упорядник книг "Повертаючись на старину" (2014 р.), "Страчене кохання" (2015 р.), "Погода совісті" (2016 р.), "Погром проти українців в Польщі" (2017 р.), "Зродився він Великої години" (2017 р.).

При використанні матеріалів веб-сайту Товариства "ОЗУ" в Празі (ЧР) посилання на веб-сайт нашої організації обов'язкове

Товариство "ОЗУ" в Празі (ЧР), 2016-2018